Sonderangebot CIVS-IPC-2621V Cisco 2621 Network Camera CIVS-IPC-2621V zu Gunstigen Preisen
CIVS-IPC-2621V Cisco 2621 Network Camera CIVS-IPC-2621V
Rating :
price:
Today Price: Check current price
Product Description
Cisco 2621 Surveillance/Network Camera - Color, Monochrome - 3.6x Optical - CMOS - Cable see details
CIVS-IPC-2621V Cisco 2621 Network Camera CIVS-IPC-2621V Cisco.
Features
  • Optimal imaging efficiency. The 2621V IP Dome can stream video using H.264 compression, reducing network traffic and storage requirements while providing superior image quality.
  • Motorized focus and zoom. The lens on the 2621V IP Dome allows the focus and zoom to be controlled remotely, greatly simplifying installations and field of view adjustments.
  • Flexible power options. The camera supports Power over Ethernet (PoE) 802.3af, and 12 VDC or 24 VAC power through an optional external power supply.